Print this Puslapis

Kontaktai

„LINAVOS“ MOKYMO CENTRAS
Jankiškių g. 41, 02300 Vilnius
Įmonės kodas 125611057
PVM mokėtojo  kodas LT256110515

SWIFT CBVILT2X

a/s LT19 7044 0600 0173 3922 AB SEB bankas

Telefonas +370-611-24413, +370-5-2740097
El. paštas mc@linava.lt

 

 

Kaip mus rasti:

žemėlapis (maps)

 

Direktorė Viktorija Mockevičienė
+370-5-2740097
+370-671-58684
Viktorija.Mockeviciene@linava.lt

Direktoriaus pavaduotoja Eglė Mažeikienė
+370-5-2786522
+370-686-58520
Egle.Mazeikiene@linava.lt

Administratorė Aliona Sirmund
+370-5-2740097
+370-611-24413
aliona@linava.lt

Buhalterė Jelena Bukataja
+370-686-04055
Jelena.Bukataja@linava.lt

Pavojingų krovinių vežimo ekspertė Asta Paulikienė
+370-686-04505
Asta.Paulikiene@linava.lt

Muitinės specialistas Gintautas Pupalaigis
+370-672-13744
Gintautas.Pupalaigis@linava.lt

 

Permanent link to this article: http://lmc.linava.lt/kontaktai/