Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Praktinis seminaras transporto įmonių darbuotojams „Rizikų valdymas transporto įmonėse“

2018-09-27 08:30 - 17:00

Mokymų tikslai ir rezultatai

Šie rizikų valdymo mokymai skirti transporto įmonių darbuotojams, siekiantiems pagerinti savo rizikų valdymo kompetencijas ir efektyviau jas taikyti savo darbe. Jie padės įmonėms inventorizuoti su rizikomis susijusius prioritetus, įvertinti, kurios rizikos įmonėje yra pakankamai valdomos, o kurių identifikavimui ir valdymui reikėtų skirti didesnį dėmesį, bei sumažinti galimus įmonės nuostolius.

Šių mokymų metu dalyviai:
 Susipažins su rizikų valdymo proceso modeliu.
 Taikys rizikų valdymo įrankius.
 Atliks konkrečių rizikų analizę.
 Geriau supras, kaip jie gali prisisėti prie brandesnio rizikų valdymo savo įmonėje.

Rizikų valdymo svarba
Įmonės skiria daug dėmesio vairuotojų mokymams, tačiau vien to nepakanka esmingai sumažinti rizikų lygį (Wall Streed Journal, 2009). Pasaulinių transporto įmonių vadovų apklausos atskleidžia, kad tai tik viena iš 50 jų įvardijamų didžiausių rizikų (Wilis Towers Watson Transportation Risk Index, 2016). Tyrimai rodo, kad rizikų valdymo brandos pagerinimas ženkliai prisideda prie įmonės vertės padidėjimo (Journal of Risk Insurance, 2014).

Lektorius
Konsultantas dr. S. Šimkonis, turintis daugiau nei 20 metų projektų, programų ir portfelių valdymo patirties, Project Management Professional (PMP), PRINCE2 Practitioner ir IPMA-A projektų valdymo sertifikatus, o nuo 2014 m. paskirtas IPMA pirmuoju vertintoju Lietuvoje sertifikuojant įvairaus lygmens (A, B, C, D) projektų vadovus. Jis buvo rizikų valdymo vadovu Euro įvedimo programoje, paslaugų perkėlimo programoje ir užtikrino proaktyvų rizikų valdymą daugelyje projektų. Šiuo metu dirba Projektų portfelio vadovu Swedbank.

Trukmė: 8 val. Pietų pertraukos metu dalyviai bus vaišinami verslo pietumis.
Dalyvio mokestis: asociacijos “LINAVA” nariams – 180 Eur (su PVM), ne nariams – 190 Eur (su PVM).

Informacija

Data:
2018-09-27
Laikas:
08:30 - 17:00
Renginys Categories:
, ,

Vieta

“LINAVOS” mokymo centras
Jankiškių g. 41
Vilnius, 02300 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+370 5 2740097

Registracija baigta šiam renginiui.