Apie mus

Viešoji įstaiga“LINAVOS” mokymo centras – mokymo ir konsultacijų įstaiga, veikianti nuo 1997 metų vasario mėnesio. “Linavos” mokymo centrą įkūrė Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija “LINAVA”.

„Linavos“ mokymo centras yra pagrindinis ir prestižinis krovinių bei keleivių pervežimo keliais sektoriaus kompetencijų centras Lietuvoje.

Mokymo centras ugdo, moko ir konsultuoja transporto bei logistikos verslo vadovus, aukštos kvalifikacijos vadybos specialistus, ekspeditorius, finansininkus, vairuotojus. Mūsų paslaugos atviros visoms sektoriaus įmonėms. Trečią veiklos dešimtmetį skaičiuojantis centras kasmet aptarnauja apie 4000 klausytojų.

„Linavos“ mokymo centras suteikia ne tik visas reikiamas žinias ir kvalifikaciją, bet ir skatina sėkmingą savo klientų verslo plėtrą. Įstaiga teikia įmonių atstovavimo paslaugas Prancūzijoje, Nyderlanduose ir Italijoje, tarpininkauja užmezgant verslo ryšius su potencialiais klientais bei tiekėjais visame pasaulyje, organizuoja keliones į tarptautines parodas ir verslo misijas.

„Linavos“ mokymo centras yra licencijuota mokymo įstaiga, akredituota Tarptautinėje kelių transporto asociacijos IRU atstovė Lietuvoje.