PVM ir akcizo grąžinimo skyriaus specialistai siūlo sutaupyti laiko ir pinigų bei kviečia bendradarbiauti PVM ir akcizo grąžinimo paslaugų už Europos šalyse įsigytus degalus, sumokėtus kelių mokesčius, pirktas paslaugas ar prekes klausimais.

NAUJIENA – SKUBUS AKCIZO GRĄŽINIMAS IŠ PRANCŪZIJOS – po dviejų savaičių nuo dokumentų pateikimo įmonė galės naudotis pinigais, kurie buvo sumokėti už akcizą Prancūzijoje.

„Linavos“ mokymo centro specialistai – tai daugiau nei 20 metų sėkmingos patirties teikiant PVM ir akcizo grąžinimo paslaugas už Europos šalyse įsigytus degalus, sumokėtus kelių mokesčius, pirktas paslaugas ar prekes.

Šiomis paslaugomis gali pasinaudoti visos transporto paslaugų įmonės, registruotos Europos Sąjungos šalyse. Mūsų įmonės PVM ir akcizo grąžinimo skyriaus specialistai, puikiai išmanantys mokesčių grąžinimo sistemas, padės sutaupyti Jūsų laiką ir atneš finansinę naudą Jūsų įmonėms!

AKCIZO GRĄŽINIMAS

  • Dalinį akcizo mokestį galima susigrąžinti už dyzelinį kurą pirktą Prancūzijoje, Belgijoje, Italijoje, Slovėnijoje, jei buvo atliekami krovinių ar keleivių pervežimai.

PVM GRĄŽINIMAS

  • PVM grąžinamas už išlaidas, susijusias su transporto priemonių aptarnavimu, Europos Sąjungos šalyse, Šveicarijoje, Norvegijoje ir Jungtinėje Karalystėje.
  • Įmonėms, kurioms skubiai reikalingos apyvartinės lėšos, vykdomas grąžintino PVM išankstinis avansavimas – atgauti sumokėtą PVM galite per dvi darbo dienas nuo sąskaitų faktūrų pateikimo.

Išsamesnę informaciją apie PVM ir akcizo susigrąžinimą gausite susisiekę:

8 (5) 278 65 92, TAXrefund@linava.lt.